Про епідемічну ситуацію з захворюваності на кір у Буському районі

Про епідемічну ситуацію з захворюваності на кір

З початку року у Львівській області захворіли на кір за первинними діагнозами 2651 особа, в т.ч. 1743 дітей, 908 дорослих.

У Буському районі впродовж січня місяця захворіло на кір 57 осіб (інтенсивний показник на 100 тис. населення 123,1), з них 28 дітей до 17 років проти 2-х випадків за аналогічний період 2018 року (інтенсивний показник на 100 тис. населення 4,3), що вказує на ріст захворюваності у 29 разів . Питома вага дітей становить 49.1 %.Серед захворілих: діти до 1 року – 10,5%, від 1 до 4 років – 14,0 %, від 5 до 9 років – 7,0%, від 10-14 років – 8,7%, від 15-17р. – 8,7% та дорослі складають 50,8 %.
Госпіталізовано в інфекційний відділ КНП «Буська ЦРЛ, КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» – 52 осіб, з них дітей до 17 років – 27. На амбулаторному лікуванні перебувало 5 осіб, в т.ч. 1 дитина.
Згідно з щеплювальним статусом серед дітей до 17 років: 6 дітей не вакциновані, 5 отримали – 1 дозу вакцини, 11 отримали – 2 дози та 6 дітей до 1 року не вакциновані відповідно до Календаря профілактичних щеплень.
Отримали щеплення проти кору за поточний рік 194 особи, в т.ч. 22 дорослих.
Для проведення імунізації використовувалась вакцини: «Пріорикс» виробництва «Глаксо Сміт Кляйн», Бельгія та «М-М-Р ІІ» вироблена компанією «Мерк» (Merck Vaccines), США.
Станом 05.02.2019 року зареєстровано 1 спалах кору серед дітей у Новомилятинській ЗОШ І-ІІІ ст. з 6-ма захворілими. Спільно з медичною мережею розроблено план протиепідемічних заходів по локалізації спалаху кору, надані рекомендації спрямовані на стабілізацію та недопущення розповсюдження захворюваності, у тому числі щодо проведення щеплень від кору особам, які вчасно їх не отримували, та з порушеним календарем щеплень.
Впродовж лютого місяця зареєстровано хворих на кір по первинним діагнозам 11 осіб, в т.ч. 5 дітей до 17 років, з них отримали 2 дози вакцини – 3 осіб та 2-є осіб не щеплено по показах. Розподіл захворілих по роду занять: школярі – 4, студенти -3, не працюючі -3, працюючі на підприємствах (водій) – 1.

Серед населених пунктів району найбільше зареєстровано випадків захворюваності кором за поточний рік : смт.Красне – 9, с. Новосілки, с.Н.Милятин – 7, м.Буськ – 6, с.Андріївка (с.Мармузовичі), с.Ст.Милятин по 5 випадків, с.Кудирявці, с.Петричі по 3 випадки, тощо.
Протягом поточного року захворюваність кором реєструвалась у дитячих організованих закладах району :
– Буська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – 2 вип.;
– Буська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – 1 вип.;
– Красненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – 1 вип.;
– НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.» – 1 вип.;
– НВК «Задвір’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» -1 вип.;
– НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. ім..М.Шашкевича» – 1 вип.;
– Новомилятинська ЗОШ І-ІІІ ст. – 6 вип.;
– НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» – 2 вип.

 

Буське РЛВ Бродівського МРВ

ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України»

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top