Про конфлікт поліції з мешканцями Задвір”я йшлося під час чергового засідання Буської районної ради

Про конфлікт поліції з мешканцями Задвір”я йшлося під час чергового засідання Буської районної ради

Найбільш обговорюваним питанням порядку денного чергової сесії райради, 27 травня, було питання заслуховування інформації керівника Радехівської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю на території Буського району. Основною ж темою обговорення були не “сухі” статистичні данні про злочини, а конфлікт у Задвір”ї.

Перед виступами силовиків до депутатського корпусу звернулася матір двох синів учасників конфлікту, жінка розповіла про події, які відбулися у селі та про дії полісменів.

Перший заступник керівника Радехівської місцевої прокуратури, повноваження якої охоплюють і Буський район, з сесійної трибуни доповів інформацію, якою володіє прокуратура щодо даної справи:

Свій коментар подій у Задвір”ї надав в.о начальника Буського відділення поліції Микола Патинок.

Після заслуховувань доповідачів у депутатів було ще безліч зауважень до дій певних працівників Буського відділення поліції і в інших випадах. У відповідь на такі факти, керівник районних полісменів пообіцяв перевірити інформацію надану депутатами та громадянами, і якщо такі порушення й далі матимуть місце, порадив одразу звертатися до нього особисто, або за телефонами “Гарячої лінії”.

Попередній підсумок ситуації у с. Задвір”я.

Триває службове розслідування інспекцією з особового складу поліції Львівщини, детективами Львівського теруправління НАБУ та Управлінням внутрішньої безпеки Національної поліції у Львівській області щодо працівників Буського відділення поліції, які були учасниками конфлікту. Нагрудні камери полісменів-учасників та інші технічні засоби фіксації вилучені та перевіряються зазначеними службами.

Один з учасників конфлікту, житель с. Задвір”я, добровільно визнав свою провину і його справу вже скеровано до суду.

Щодо інших учасників тривають слідчі дії.

Депутатський корпус прийняв Рішення звернутися  до Головного управління Національної поліції Львівської області, Прокуратури Львівської області та Кам’янка-Бузького Відділу Поліції, з метою об”єктивного розслідування зазначеної справи.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top