Про заборону спалювання сухої рослинності попереджають працівники районного відділу державної служби з надзвичайних ситуацій

Про заборону спалювання сухої рослинності попереджають працівники  районного відділу державної служби з надзвичайних ситуацій

17 березня  працівники Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно із завідувачем сектору з питань цивільного захисту Буської РДА  Геннадієм Булавенком  та головою Милятинської сільської ради Світланою Гриневич , провели  у Милятинській сільській раді інформаційно- роз’яснювальну роботу серед населення по недопущенню виникнення пожеж в житловому секторі, забороні спалювання сухої трави та по недопущенню виникнення пожеж в екосистемах.

Працівники Буського районного відділу  ДСНС України у Львівській області  поспілкувалися з депутатами Милятинської сільської ради та місцевими жителями, закликавши  їх дотримуватись вимог пожежної безпеки в побуті, бути обережними при користуванні електричними та газовими приладами, не перевантажувати електромережу та дотримуватись правил пожежної безпеки .

Були проведені інструктажі та роздані агітаційні листівки щодо покращення та забезпечення пожежної безпеки в побуті та недопущенню виникнення пожеж в екосистемах. Рятувальниками було здійснено обхід 20 житлових будинків та проведено 35 інструктажів. Недоліки, які були виявленні під час відпрацювання усувалися на місці.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top