ПРОЕКТИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ: ПОСАДОВЦІ ОБЛРАДИ ПРОІНСПЕКТУВАЛИ БУСЬКИЙ РАЙОН

ПРОЕКТИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ: ПОСАДОВЦІ ОБЛРАДИ ПРОІНСПЕКТУВАЛИ БУСЬКИЙ РАЙОН

Посадовці Львівської обласної ради продовжують робочі поїздки в населені пункти області на об’єкти, що реалізовуються у 2018 році з різних джерел фінансування. У четвер, 30 серпня, вони відвідали Буський район.

Як зауважив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, загалом район залишив приємні враження. «Виконання робіт на об’єктах освіти – на стадії завершення. На поодиноких об’єктах, де роботи “зятягнулися” у часі, все-таки маємо надію, що найближчим часом вони будуть виконані, а кошти ефективно використані”.

Коміся виїжджала на три об’єкти. Буська школа №2 – ремонт спортивного залу, роботи виконані якісно, лише один недолік  – затягнулися терміни виконання, до 1 вересня не встигли, але до 25 вересня виконавець робіт зобов’язався завершити усі ремонтні роботи. Комісія оглянула і об’єкти обласного співфінансування, розташовані на території Боложинівської сільради. Проінспектували і хід робіт у Заводському.

Загалом представники комісії оцінили виконання робіт по мікропроектах обласної ради у Буському районі на “відмінно”.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top