Прощання з Буквариком в Красненській ЗОШ І-ІІІ ст №1

Прощання з Буквариком в Красненській ЗОШ І-ІІІ ст №1

 Підходить до завершення навчальний рік, а це означає, що прийшла пора прощатись із Буквариком.  11 травня, учні 1-В класу та їхня вчителька Дацко Юлія Ігорівна запросили нас у казкову країну Знань. Мальвіна та Буратіно, Пеппі, Домовик, Циганка, Карлсон та Баба Яга поцупили Букварик, але обіцяли повернути його, якщо першокласники відгадають загадки, розв’яжуть приклади, розсмішать Плаксу та заспівають пісню. Звісно для 1-В ці завдання були легкі, і діти впорались з ними на відмінно й визволили Букварик.
Першокласники дуже старались та проявили себе як розумний, талановитий, співочий та дружній клас. Родзинкою свята став таночок. У кінці свята кожен учень отримав медаль за вивчення Букваря. Дякуємо учням 1-В класу та Юлії Ігорівні за чудовий почин шкільних травневих ранків.
Автор: Ірина Дусан

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top