Прощавай, колиско дитинства!

«Прощавай, колиско дитинства!»

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Так, 24 і  26 травня 2016р. у  дошкільному навчальному закладі «Калинонька» смт. Красне відбулися свята прощання з дитсадком, випускниками яких стали 43 прекрасних, чарівних хлопчиків та дівчаток. Цього дня гостей  зустріла святково вбрана зала. Скрізь можна було побачити безліч квітів та повітряних кульок. А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята.

Кожен випускник  показав свій талант, свої уміння та навички, які вони здобули в дитячому садку і якими пишаються не тільки вони, але й вихователі та батьки.  Після  того, як всі діти успішно  продемонстрували свої  уміння, вихователі оголосили, що вони зараховані до сотні найталановитіших дітей України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки.  Звучали слова вдячності всім працівникам дитячого садка.         Всіх випускників привітала   завідуюча ДНЗ Вікторія Ситник, яка побажала успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну, а також   вручила майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи.

Батьки  винесли подяку всьому колективу ДНЗ  за створення сімейного затишку та надання  високого рівня послуг дітям.

Родзинкою урочистості став виконаний прощальний вальс усіх діточок – випускників, який запам’ятається і залишиться в серцях на все життя не тільки у самих вихованців закладу, але й у всіх, хто завітав у той день на випускний до діток у садочок.

 

Вікторія Ситник,

Завідувач ДНЗ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top