Районна комісія ТЕБ і НС вирішила призупинити навчально-виховний процес в загальноосвітніх закладах Бущини в період з 13 по 18 лютого

Районна комісія ТЕБ і НС вирішила призупинити навчально-виховний процес в загальноосвітніх закладах Бущини в період з 13 по 18 лютого 2018 року

12 лютого під головуванням очільника району Петра Мороза та за участю голови районної ради Богдана Глови відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Йшлося про стан захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення на території Буського району.

Заслухавши доповіді з зазначеного питання та враховуючи підвищений рівень захворюваності учнів на гострі респіраторні вірусні інфекції, з метою попередження захворюваності населення району, комісія прийняла рішення вести обмежувальні протиепідемічні заходи та призупинити навчально-виховний процес в загальноосвітніх закладах Буського району з 13 лютого 2018 року до 18 лютого 2018 року.
На період призупинення навчально-виховного процесу:
– обмежити проведення культурних, спортивних та інших масових заходів;
– опалювання приміщень навчальних закладів перевести на економний режим.
– завідувачу Буського районного лабораторного відділення Бродівського міжрайонного відділу ДУ «Львівського обласного ЛЦ МОЗ України» (А.О.Грабар) спільно з головним лікарем Буської ЦРЛ (Є.В.Романюком), в.о. начальника відділу освіти Буської райдержадміністрації (Г.М.Олійник) проводити постійний моніторинг захворюваності дорослого та дитячого населення району на грип та ГРВІ та надати 19.02.2018 р. голові райдержадміністрації інформацію для прийняття відповідного рішення.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top