Районний семінар з фольклорного жанру «Народні звичаї та обряди” відбувся у Буському районному Народному домі

Районний семінар з фольклорного жанру  «Народні звичаї та обряди” відбувся у Буському районному Народному домі 

25 грудня, в день  Різдва Христового за Григоріанським календарем, в Буському РНД відбувся районний семінар з фольклорного жанру (методист Мар’яна Грушицька) на актуальну тему: «Народні звичаї та обряди. Традиції надвечір’я Різдва Христового». Участь у семінарі взяв настоятель церкви Пресвятої Богородиці с. Чаниж о. Михайло Паталай, який розповів присутнім  про атрибути Святвечора , про те , як святкують Різдво . Методист Буського РНД Мар’яна Грушицька наголосила про значення фольклору в сучасному житті народу.

Учасники  Народного фольклорного колективу «Джерело» с. Переволочно ( кер. Ольга Мисак) створили справжню духовну атмосферу підготовки і проведення Святого вечора в християнській родині із звичаями та обрядами.

Колядниками Святвечора були:  чоловічий колектив з  Красного( кер.Р.Ладига), жіночий вокальний квартет ( кер. О. Рутецька ), дитячий вокальний ансамбль «Квіти надії» (кер.М.Грушицька), вокальний ансамбль з  с. Новий Милятин ( кер. Д.Мельник). Своїми враженнями про проведення семінару і значення відтворення народних традицій та обрядів, поділилася гостя з Львівського ОЦНТ , заступник директора Ольга  Дуляба. Привітала всіх учасників семінару головний спеціаліст відділу культури та туризму Надія  Стахів.  В семінарі взяли участь директори та керівники художніх колективів сільських народних  домів .

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top