Реорганізація Буської ЦРЛ триває. Сьогодні районні депутати проголосували “за” створення нової юридичної особи

Реорганізація Буської ЦРЛ триває. Сьогодні районні депутати проголосували “за” створення нової юридичної особи – «Комунальне некомерційне підприємство» Буська ЦРЛ

Сьогодні, 19 липня, під час сесії Буської районної ради проголосували за перетворення Буської комунальної ЦРЛ із бюджетної установи у комунальне некомерційне підприємство.

Таке перетворення дасть змогу закладу укладати договори з Національною службою здоров’я України, а відтак, отримувати кошти на обслуговування своїх пацієнтів – тобто реалізувати принцип «гроші ходять за пацієнтом». За відповідну ухвалу депутатський корпус проголосував одноголосно.

Зазначимо, що процедура реорганізації Комунальної установи (закладу)  не відноситься до складних юридичних процедур. Зазвичай, результативність такої процедури залежить від організованості і від спроможності розробити покроковий план та пройти його повністю.

Про таке реформування із сесійної трибуни розповів головний лікар Буської ЦРЛ Євген Романюк. Також він розповів, що на сьогодні у Буському районі вже підписано 15,5 тисяч декларацій з лікарями, що становить близько 32%від кількості населення району.

Серед чисельних запитань до Євгена Романюка прозвучало запитання від заступника голови райради Романа Фурди про долю районних стоматологів.

– Із стоматологами все визначено: фінансування передбачено до 1 січня 2019 року, а далі ці лікарі йдуть на приватну практику, після прийняття сьогоднішнього рішення, згідно трудового законодавства їм скерують повідомлення про звільнення, – наголосив Євген Романюк.

Зазначимо, що стоматологи із Красненської лікарні проявили власну  ініціативу, та, не чекаючи січня, готують відповідну документацію для отримання ліцензій та переходу на приватну практику. Сьогодні районна рада вже затвердила договори оренди нерухомого майна у приміщенні Красненської міської лікарні. Натомість Буські стоматологи чомусь продовжують “пасти задніх”.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top