Результати стихії, яка пройшла 31 липня Буським районом

Результати стихії, яка пройшла 31 липня Буським районом

За інформацією сектору з питань цивільного захисту Буської райдержадміністрації 31 липня 2018 року внаслідок природньої стихії ( сильних поривів вітру, дощу та граду) в смт.Красне , по вул.І.Франка, буд. №34 (2-х поверховий восьмиквартирний цегляний житловий будинок орієнтовним розміром 12.0м. х 20.0 м., дах шатровий критий оцинкованим металопрофілем) було пошкоджено покрівлю будинку на орієнтовній площі 10.0м. х 12.0 м. , а саме дану покрівлю зірвало вітром та відкинуло від будівлі орієнтовно на 15 м. На даний час проводиться обстеження та підраховуються збитки.

Станом на 18.00 год. 31 липня без енергопостачання залишалися:
Частково – смт.Красне, м.Буськ;
Повністю – с.Яблунівка, с.Побужани, с.Соколя, с.Волиця, с.Журатин, с.Острів, с.Куткір, с.Новосілки, с.Кудрявці, с.Богданівка.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top