Рідна мова – серця мого подих

Рідна мова – серця мого подих

Для кожного народу мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.
21 лютого учні та вчителі Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст. відзначили Міжнародний день рідної мови, поринувши у її чудовий і прекрасний світ.
Розпочалося свято лінійкою «Рідна мова – серця мого подих», яку підготували учні 6, 9, 10 класів разом із вчителями Покінською М. І., Рудою Н. Т., Шмигельською Г. А. Чудові вірші про красу рідного слова читали Цап М., Подолянка Ю., Гапчин А., Король Т., Гапчин Б., Гапчин І., Москва М. Цього ж дня всі школярі взяли участь у флешмобі «Говоримо правильно», під час якого діти мали можливість звернути увагу на правильність вживання висловів і словосполучень, щоби уникнути тих граматичних і лексичних помилок, які ми допускаємо у повсякденному мовленні.
На завершення свята до школярів звернулася директор школи , яка наголосила на тому, що наш народ – єдиний, його мова – це велика основа для єдності всієї держави, єднання минулого і майбутнього поколінь, побажала всім утверджувати рідну мову , оберігати її.

Дирекція Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top