Родині загиблого бійця АТО з Яблунівки виділили кошти на купівлю житла

Родині загиблого бійця АТО з Яблунівки виділили 430 886 гривень на купівлю житла

Сьогодні на позачерговому засіданні сесії Буської районної ради депутатський корпус одноголосно затвердив спрямування коштів, які надійшли з державного бюджету згідно загальнодержавної програми підтримки учасників АТО для будівництва та придбання житла  для родини Ковалик з села Яблунівка.

Василь Ковалик ніс службу старшим радіотелефоністом у 24-тій окремій механізованій бригаді, загинув в 2014 році під час обстрілу бойовиками з установки «Град» блокпосту у районі с. Зеленопілля Луганської області. Родина Ковалик від держави отримає 430 886 гривень для придбання житла, поліпшення житлових умов чи будівництва.

Зазначимо, що на надання підтримки учасникам АТО для будівництва та придбання житла (поліпшення житлових умов учасників АТО) до кінця цього року з державного бюджету Львівщині виділили  12 млн грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top