Роман Гаєвський – учасник АТО та самовідданий волонтер з Буська отримав Медаль «За жертовність і любов до України»

Роман Гаєвський – учасник АТО та самовідданий волонтер з Буська отримав Медаль «За жертовність і любов до України»

27 травня, під час чергового засідання сесії Буської районної ради волонтеру, учаснику АТО Роману Гаєвському вручили медаль «За жертовність і любов до України»

Медаль «За жертовність і любов до України» — відзнака Православної церкви України. Про заснування нагороди було повідомлено 2 січня 2015, і вже невдовзі відбулися перші нагородження.

Медаллю нагороджують за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви в ході Революції гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України — Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам тощо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top