Розпочався призов громадян на строкову військову службу

Розпочався призов громадян на строкову військову службу 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 07 липня 2017 року №178/2017 в серпні 2017 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України.
Явці на призовні дільниці Буського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1999-1990 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
Усі громадяни Буського району, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці за адресою: м. Буськ вул. Львівська, 77 (поліклінічне відділення Буської ЦРЛ, ІІІ поверх, кабінет №61) у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату до 01 серпня 2017 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.
Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Буського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

ТВО військового комісара
Буського районного військового комісаріату
капітан В.Ю.КРУК

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top