Рятувальники спільно з представниками РДА проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо недопущення виникнення пожеж серед населення Буського району

Рятувальники спільно з представниками РДА проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо недопущення виникнення пожеж серед населення Буського району

19 червня 2017 р. працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно із завідувачем сектору з питань цивільного захисту Буської райдержадміністрації Булавенком Геннадієм Олексійовичем провели відпрацювання Буської міської ради Буського району.
Даний захід провели з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення по недопущенню виникнення пожеж в житловому секторі, забороні спалювання сухої трави та по недопущенню виникнення пожеж в екосистемах.
Працівники Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області поспілкувалися з депутатами Буської міської ради та місцевими жителями, закликавши їх дотримуватись вимог пожежної безпеки в побуті, бути обережними при користуванні електричними та газовими приладами, не перевантажувати електромережу та дотримуватись правил пожежної безпеки щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах.
В результаті проведення відпрацювання Буської міської ради з населенням було проведено інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, та роздано агітаційні листівки щодо покращення та забезпечення пожежної безпеки в побуті та недопущенню виникнення пожеж в екосистемах.
Громадянам доведено стан пожежної безпеки в місті, районі, області та по Україні в цілому.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top