Самоізоляція: додаток «Дій вдома» вдосконалять

Самоізоляція: додаток «Дій вдома» вдосконалять

Міністерство цифрової трансформації вдосконалює застосунок «Дій вдома» для проходження самоізоляції, він матиме англомовну версію.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на МОЗ.

МОЗ спільно з Мінцифрою, Національною поліцією і Прикордонною службою налагоджують роботу сервісу «Дій вдома», щоб спростити визначення кола осіб, контактних із хворим на COVІD-19.

«Міністерство охорони здоров’я надало свої пропозиції щодо посилення контролю за особами, які повинні проходити обов’язкову самоізоляцію, та щодо кола контактних з ними осіб.

Наразі також вирішується питання перекладу додатку «Дій вдома» англійською мовою для іноземних громадян, які прибувають в Україну з країн червоної зони.

Крім цього, налагоджений функціонал додатку, який дозволяє надсилати повідомлення на номери іноземних операторів мобільного зв’язку, чого не було раніше», – розповів заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top