Сеньйоріта

Сеньйоріта

Окрім кар’єри у поп-музиці Аркадій Войтюк бере ще і участь у постановці мюзиклу Notre Dame de Paris (Україна). Саме під час виступів цієї постановки він познайомився зі співаком Михайлом Дімовим, який попросив Аркадія написати для нього пісню. Аркадій довгенько вагався з реалізацією цієї ідеї, а потім запропонував заспівати щось дуетом. Так і виникла пісня Сеньйоріта.

Точніше народилася вона не відразу, тому що перед цим три спроби створити композицію пішли у смітник, оскільки Аркадієві Войтюку ніяк не вдавалося створити щось, за його словами цікаве і варте уваги. Але потім народилася Сеньйоріта і саме вона стала тим треком, який він запропонував Михайлові до співпраці.

«Я взяв Мішу не через те, що він розпіарений чувак. Його взагалі ніхто не знає. Я взяв його тому що він талановитий хлопець. Скажу направду, що він не є попсовий шоу бізнесовий чувак. Він просто талановитий співак і я просто-напросто в нього вірю, знаю, що він подобається людям і я хотів йому допомогти».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top