Серце

Серце

Мотор’ролла потроху завершує свій новий альбом. До остаточного його виходу, за словами лідера групи Сергія Присяжного, залишилося кілька місяців і кілька пісень, а днями група скоротила цей перелік на ще одну композицію, оскільки презентувала свіжу роботу. Називається вона Серце і теж потрапить у майбутній повноформатний запис групи.

Як пояснив Сергій, особисто йому ця композиція за звучанням чимось нагадує вже легендарну роботу команди 8-ий Колір. В сенсі нагадує не мелодією, а дуже серйозною і дорослою манерою звучання. А от з текстом пісні Серце Мотор’ролла наважилася на експеримент. Кілька років тому, фронтмен команди Сергій познайомився з відомим вінницьким бардом-волонтером Олександром Келецем. Саме його вірш і став текстом пісні Серце, яку Мотор’ролла  і презентувала.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top