Сервіс «єМалятко» запрацює в січні у 10 українських містах

Сервіс «єМалятко» запрацює в січні у 10 українських містах

Кабмін обіцяє у січні 2020 року запустити сервіс «єМалятко» у 10 українських містах. Така послуга вже доступна для батьків новонароджених дітей у Харківському міському перинатальному центрі.

Як повідомляє прес-служба уряду, відтепер безпосередньо в пологовому будинку можна буде отримати низку державних послуг для батьків немовлят. «єМалятко» об’єднує 10 державних послуг, пов’язаних із народженням дитини, в одну. Крім того, кількість необхідних документів знизиться з 37 до 1.

Згодом отримати комплексну послугу можна буде також і вдома через Інтернет, і в центрах надання адміністративних послуг. Вже протягом цього місяця, як обіцяють в уряді, «єМалятко» запрацює ще в 10 українських містах: Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Кривому Розі, Львові, Луцьку, Вінниці та Маріуполі.

Проект «єМалятко» передбачає, що за однією заявою відразу в пологовому будинку можна буде отримати 10 держпослуг: 1) державна реєстрація народження дитини; 2) реєстрації місця проживання народженої дитини; 3) призначення допомоги при народженні дитини; 4) реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; 5) реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; 6) отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї; 7) визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою; 8) визначення належності дитини до громадянства України; 9) присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; 10) призначення допомоги багатодітним сім’ям.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top