Сезон відкрито! У Буському районі відкриття полювання на пернатих відбулося спокійно та без порушень законодавства

У суботу, 12 серпня, У Буському райноні відбулося відкриття сезону полювання на пернатих. За дотриманням законодавства та техніки безпеки поводження з вогнепальною зброєю спостерігали десятки полісменів та мобільна група Буського відділення поліції

За кожним із п’яти районних мислиських господарств було закріплено полісмена, який спостерігав за правопорядком та дотриманням певних правил на полюванні. Окрім цього вранці напередодні відкриття із усіма головами мисливських господарств правоохоронці провели інструктаж з питань техніки безпеки при поводжені з мисливською вогнепальною зброєю. Також для оперативного котролю за ходом полювання у районі в цей день працювала і мобільна група у складі: старшого інспектора дозвільної системи Буського відділення поліції Івана Дмитраша, голови екологічної комісії Буської районної ради Ігора Мураля, депутата Львівської обласної ради Петра Жукровського, районних журналістів.

Такою мобільною комісією протягом дня проводився об’їзд мисливських угідь та перевірка спеціальних відстрілочних карток, мисливських квитків, тощо. У підсумку відкриття сезону полювання у Буському районі відбулося традиційно спокійно та без порушеннь закондавства.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top