Сьгодні голова фракції НРУ у Львіській обласній раді Богдан Гагалюк провів прийом громадян у місті Буську

Сьгодні голова фракції НРУ у Львіській обласній раді Богдан Гагалюк провів прийом громадян у місті Буську

Сьогодні, 28 березня, у приміщенні Буської райради відбувся особистий прийом громадян депутатом Львівської обласної ради Богданом Гагалюком. Із своїми проблемами до депутата звернулися більше десятка надбужанців. Як розповів у інтерв’ю журналістам Буського радіо обласний обранець, здебільшого люди зверталися із питаннями надання матеріальної допомоги на лікування та дотримання соціальних гарантій.

Після прийому, спільно з головою райради Богданом Гловою та журналістами відбулося обговорення нагальних питань, які турбують органи місцевого самоврядування вже сьогодні. Питання, яке обговорювали найжвавіше стосувалося нещодавно запропонованого Урядом порядку монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. Голова райради зазначив, що Згідно з Конституцією фінансувати такий проїзд мав би уряд, адже в статті 142 Конституції України записано, що «держава бере участь у формуванні доходів бюджетів місцевого самоврядування, фінансово підтримує місцеве самоврядування. Витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою». Крім того, статтею 67 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що «рішення органів державної влади, які призводять до додаткових видатків органів місцевого самоврядування, обов’язково супроводжуються передачею їм необхідних фінансових ресурсів». Але уряд прийняв декілька підзаконних актів, які, очевидно, призведуть до того, що монетизація пільг за проїзд перекладеться на плечі органів місцевого самоврядування. “Дивно, адже не може підзаконний акт заперечувати Конституцію”,- зазначив у підсумку Богдан Глова.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top