Шевченківське свято відбулося в асоціації людей з інвалідністю

Шевченківське свято відбулося в асоціації людей з інвалідністю

В неділю, 10 березня, Буська районна асоціація інвалідів і Реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» організували та провели свято «Шевченкові дні», присвячене 205-річниці Кобзаря.

Урочистий захід розпочався з розповіді ведучої Христини Наводілової про життя і творчість великого сина нашого народу Тараса Шевченка. Продовжили дійство активні дітки асоціації інвалідів, які декламували поезії Кобзаря: Вікторія та Софія Обірик, Гутий Роман, Люда Братаніч, Олеся та Марта Дячок, Василь та Андрій Сіолковські, Марічка Дячок, Яринка Сурма, Софія Наводілова. Милозвучні пісні на слова Шевченка заспівали учасники ансамблю «Бусленята » (художній керівник – Андрій Коник).
Не обійшлося цього дня і без спортивних ігор, в яких взяли участь спортсмени Реабілітаційно-спортивного клубу інвалідів «Вікторія».
На завершення всіх учасників запросили до святкового солодкого столу. Дійство організовувала голова БРАІ і РСКІ «Вікторія» Софія Климус.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top