Шевченківські дні у Надбужжі. Святковий концерт у Олеську

Шевченківські дні у Надбужжі. Святковий концерт у ОлеськуХор

У неділю, 13 березня у Народному домі смт. Олеська учні Олеської загальноосвітньої школи взяли участь у концерті присвяченому Тарасу Шевченку.

Вшановуючи пам’ять Кобзаря, учасники хорового колективу урочисто виконали «Заповіт». Зворушливо прозвучала пісня на слова Т.Г. Шевченка «За байраком – байрак» у виконанні солістки,  учениці 5 класу Литвин Марти. А свою любов до рідної землі  юні хористи втілили у пісні «Це моя Україна». Дзвінкі голосочки проявили у Хор поч.кл.музичному творі «Вітре буйний» дует у складі учениць 8 класу Дмитрів Марії та Діжак Марії. Ансамбль дівчат-семикласниць заспівав пісню про Шевченкову тополю, а родзинкою свята був виступ молодших школярів, які свою повагу, пошану і любов до поета  втілили у піснях «Кобзар» і «Ми є діти українські». Усі художні номери підготував учитель музичного мистецтва Завалій Я.М.

                                                        Заступник директора  Т. Є. Завалій

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top