Шевченківські дні у Надбужжі

Шевченківські дні у Надбужжі. В Буську відбулися урочистості з нагоди відзначення 202-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка

11 березня в районному народному домі м. Буськ з нагоди відзначення 202-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбувся урочистий захід «Українець із нотами суму» за участю голови РДА Петра Мороза, голови районної ради Богдана Глови, громадськості району та міста, учнівської молоді.
Від керівництва району слово мав Богдан Глова, який акцентував увагу присутніх у залі на значимості постаті Кобзаря у формуванні самовизначення нашого народу, у розвитку культури, літератури та мистецтва, наголосив на актуальності творів Шевченка на сучасному етапі становлення української державності.
Святковий концерт відкрила народна хорова капела «Освітяни» (художній керівник і диригент, відмінник народної освіти − Іван Закревський, концертмейстер − Оксана Возняк). У виконанні хору прозвучали пісні «Заповіт», «Думи мої, думи мої» Тараса Шевченка, «Реве та стогне Дніпр широкий».
Ансамбль педагогів Буського Будинку дитячої та юнацької творчості виконали пісні на слова Кобзаря «По діброві вітер виє» та «Садок вишневий коло хати».
У концерті взяли участь ансамбль бандуристів Буської дитячої музичної школи (кер. Стефанія Панкевич), чоловічий ансамбль педагогів району (кер. Іван Закревський), фольклорний ансамбль Буського БДЮТ (кер. Оксана Рутецька), дует Буського БДЮТ у складі Марти Рутецької та Анастасії Гачкевич (кер. Олександр Зеліско), тріо гімназистів у складі Марти Іськів, Мар’яни Чернецької і Софії Вороновської ( кер. Олександр Зеліско).
Віру в щасливе майбутнє України, її впевнений поступ у європейському просторі вселили виступи Вікторії Лапанюк, учениці 7 класу Ожидівської ЗОШ І-ІІІст. (кер. Уляна Олійник ), вокального ансамблю Буської ЗОШ І-ІІІст. №2 (кер. Мар’яна Грушицька) і танцювального колективу Буської ЗОШ І-ІІІст. № 1(кер. Микола Зеліско і Тетяна Новак).
Щирими оплесками присутні вітали на сцені читців Буського БДЮТ Назарія Салабая, Адріану Харабовську, Тетяну Олійник. У їхньому виконанні прозвучала поема Тараса Шевченка «Сон». Заступник директора Красненської ЗОШ І-ІІІст. № 1 Валентина Лотоцька прочитала авторський вірш «Українець із нотами суму».
Ведучими святкового концерту були керівник гуртка Буського БДЮТ Марія Камінська і директор НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІст.» Павло Теодоровський.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top