Шевченківські дні у школах Надбужжя. У Красненській школі №1 відбулася Літературно-музична композиція «Жінки в життєвій драмі Кобзаря»

Шевченківські дні у школах Надбужжя. У Красненській школі №1 відбулася Літературно-музична композиція «Жінки в життєвій драмі Кобзаря»

У вівторок, 19 березня, в ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступеня №1» учні 9-х класів та їх класні керівники Ірина Стецишин та Віра Ярема з нагоди відзначення Шевченківських днів організували урочистий захід. Літературно-музична композиція «Жінки в життєвій драмі Кобзаря» відбулася з неабияким успіхом, глядачі із захватом спостерігали за подіями на  імпровізованій сцені. Супроводжувала виступ мультимедійна презентація, яку 

допомогла підготувати вчитель математики та інформатики Людмила Скаковська. Ансамбль школярок під керівництвом вчителя музики Оксани Приставської, виконали пісні на слова Т.Шевченка: «Така її доля», «Тополя», «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати».

Після музичного виступу, школярі декламували вірші, а молоді актори вдало перевтілювалилися в образ Тараса Шевченка та образи жінок, яких любив Великий Кобзар. Врочистий захід завершили спільним виконанням пісні «На високій дуже кручі». Після вистави із заключним словом до усіх присутніх звернулася директор школи Ірина Чиж. Керівник навчального закладу схвально оцінила цікаву літературно-музичну композицію та талановиту гру школярів-акторів.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top