Ще 2 мікропроекти із Буського району стали переможцями обласного конкурсу

Ще 2 мікропроекти із Буського району стали переможцями обласного конкурсу

cloud_pr

У Львівській обласній раді відбулося засідання Конкурсної ради з проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016 рік за участі першого заступника голови Львівської обласної ради Парасковії Дворянин та першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського.

Із 73 мікропроектів, які мали розбіжності в експертних оцінках більше ніж 10 балів і були скеровані на додаткову експертну оцінку, 37 з них стали переможцями. Зокрема, виграли 11 проектів з реконструкції народних домів, в освітній галузі реалізують 10 проектів, 3 – в дошкільних навчальних закладах та 4 – з вуличного освітлення, решта – інші пріоритети.

Члени конкурсної ради прийняли рішення звернутися до керівництва Львівської облради та ОДА про виділення додаткових 3 мільйонів гривень на фінансування цих 37 проектів.

Серед 37 мікропроектів, яких долучили до попередніх переможців є мікропроекти із Буського району. Це облаштування литячого ігрового майданчика в дитячому будинку “Добре серце” у с. Новий Милятин і реконструкція вуличного освітлення у селі Андріївка. Обсяг фінансування із обласного бюджету на ці об’єкти передбачений у сумі 85 і 100 тис.грн відповідно.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top