Ще троє багатодітних родин Буського району отримали комп’ютерну техніку

Ще троє багатодітних родин Бущини отримали комп’ютерну техніку

У п’ятницю, 8 листопада, троє багатодітних родин Бущини отримали компютерну техніку від президента Всеукраїнської громадської організації “Асоціація – Моя родина”, волонтера у зоні АТО з 2015 року Ярош Наталії Богданівни.

Передали комп’ютери, на які було встановлено підприємцем Ігорем Бекаром необхідне програмне забезпечення, сім’ям пільгових категорій заступник голови РДА Тетяна Сай та голови місцевих рад.
Комплекти комп’ютерної техніки отримали багатодітні сім’ї: Грещук з Грабової, Мамчур з Заводського та Білоус з Соколі.
Нагадаємо, що

Наталія Ярош неодноразово відвідувала з гуманітарною допомогою медичні заклади нашого району, дитячі будинки, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, сім”ї учасників ООС (АТО), хоспіс для літніх людей в Йосипівці.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top