Ще троє надбужанських юнаків пішли служити до війська

Ще троє надбужанських юнаків пішли служити до війська

Батьки, друзі та знайомі, представники влади та учні старших класів сьогодні, 12 квітня, прийшли провести до війська наших майбутніх захисників – новобранців Збройних Сил України: Назара Павлишина з Заболіття, Юрія Сірого з Соколівки та Ростислава Пилипчука з Задвір’я.

З напутніми словами до юнаків звернулися: заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай, т.в.о.військового комісара Буського РВК Віталій Крук, мати призовника Орися Пилипчук, а музичний дарунок – пісня – прозвучала у виконанні Оксани Піджарко.
Звертаючись до майбутніх захисників України, Тетяна Сай висловила переконання, що хлопці з честю виконають свій військовий обов’язок та повернуться до рідних домівок справжніми чоловіками: мужніми, здатними повсякчас захистити себе, своїх рідних та свою Батьківщину.
«Ви маєте велику честь представляти Бущину в лавах Збройних Сил України, стати на захист нашої держави та її громадян. І я переконана, що ви будете гідно нести військову службу, а наша армія з кожним роком ставатиме ще сильнішою, здатною в будь-який час дати відсіч ворогу!», – зазначила вона.
Художнє обрамлення проводів юнаків до війська організували працівники культури.Вела захід методист РНД Любов Огороднік.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top