Схід села у Соколівці

Схід села у Соколівці

У неділю, 11 грудня у приміщенні актового залу Соколівської школи відбувся черговий схід села.
Для соколівчан уже стало доброю традицією збиратися громадою для обговорення та вирішення назрілих питань.
З робочим візитом завітали голова Буської РДА – Петро Мороз, перший заступник голови Буської РДА – Олег Ільків та керівник апарату Буської РДА – Євген Кичурчак, депутат Львівської обласної ради – Степан Рак, депутати Буської районної ради: Василь Кашуба, Василь Зробок, Василь Левко, Михайло Гаєвський , представники «Агросетну» та чимало фермерів нашого району.
Збори розпочала голова Соколівської сільської ради – Мирослава Леськів, де прозвітувала за пропрацьований 2016 рік. І висловила щиру подяку керівництву Буській адміністрації , Буській районній раді та всім, хто залишається небайдужим до проблем села та активно допомагають у їх вирішенні. Цього року особливими подіями стали: перекриття сільської ради, створення дитячого майданчику, підняття надмогильних плит єврейського поховання, святкування 1000 – ліття від першої згадки про Соколівку, а також відновлення маршруту Львів – Брахівка – Соколівка .
Продовжив розмову з присутніми голова Буської РДА Петро Мороз, який надав характеристику роботи Соколівської сільської ради, торкнувся проблеми доріг, роботи місцевих підприємств, а також відповів на запитання людей. Наголосив на необхідності написання мікропроекту на 2017 рік.
Жвава дискусія проводилася між представниками «Агросетону» та фермерами району. Кожен із виступаючих розповідав про особливості роботи з укладанням договорів та обробці земель. Важливим є те, що усі фермери мають наміри гуртуватися задля однієї мети: бути господарями на своїй землі. Голова ФГ «Соколівка» Василь Зробок висловив сподівання на урожайний 2017 рік, можливість перегляду плати за паї, подякував сільчанам за довіру, підтримку. Чимало з присутніх вдячні йому за вагомий внесок у розвиток нашого села.
Степан Рак висловив свою підтримку малим аграріям. Наголосив на тому, що люди гинуть на Сході країни заради збереження цілісності нашої землі, яка і є найціннішим нашим багатством.
Дуже приємним є те, що у Соколівці піднялася одна з найболючіша з тем хто і як повинен працювати на нашій землі… Дискусії тривають і досі…
На жаль, не усі бажаючі мали можливість висловитися за браком часу.
Дуже хочеться, щоб соколівська громада була єдиною, самодостатньою, активною та мала можливість і бажання збиратися для дискусій. Адже, як відомо: « В суперечці народжується істина!».

Інформаційні матеріали із сторінки Соколівської сільської ради соц. мережі Facebook

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top