Схід села у Соколівці

Схід села у Соколівці

У неділю, 11 грудня у приміщенні актового залу Соколівської школи відбувся черговий схід села.
Для соколівчан уже стало доброю традицією збиратися громадою для обговорення та вирішення назрілих питань.
З робочим візитом завітали голова Буської РДА – Петро Мороз, перший заступник голови Буської РДА – Олег Ільків та керівник апарату Буської РДА – Євген Кичурчак, депутат Львівської обласної ради – Степан Рак, депутати Буської районної ради: Василь Кашуба, Василь Зробок, Василь Левко, Михайло Гаєвський , представники «Агросетну» та чимало фермерів нашого району.
Збори розпочала голова Соколівської сільської ради – Мирослава Леськів, де прозвітувала за пропрацьований 2016 рік. І висловила щиру подяку керівництву Буській адміністрації , Буській районній раді та всім, хто залишається небайдужим до проблем села та активно допомагають у їх вирішенні. Цього року особливими подіями стали: перекриття сільської ради, створення дитячого майданчику, підняття надмогильних плит єврейського поховання, святкування 1000 – ліття від першої згадки про Соколівку, а також відновлення маршруту Львів – Брахівка – Соколівка .
Продовжив розмову з присутніми голова Буської РДА Петро Мороз, який надав характеристику роботи Соколівської сільської ради, торкнувся проблеми доріг, роботи місцевих підприємств, а також відповів на запитання людей. Наголосив на необхідності написання мікропроекту на 2017 рік.
Жвава дискусія проводилася між представниками «Агросетону» та фермерами району. Кожен із виступаючих розповідав про особливості роботи з укладанням договорів та обробці земель. Важливим є те, що усі фермери мають наміри гуртуватися задля однієї мети: бути господарями на своїй землі. Голова ФГ «Соколівка» Василь Зробок висловив сподівання на урожайний 2017 рік, можливість перегляду плати за паї, подякував сільчанам за довіру, підтримку. Чимало з присутніх вдячні йому за вагомий внесок у розвиток нашого села.
Степан Рак висловив свою підтримку малим аграріям. Наголосив на тому, що люди гинуть на Сході країни заради збереження цілісності нашої землі, яка і є найціннішим нашим багатством.
Дуже приємним є те, що у Соколівці піднялася одна з найболючіша з тем хто і як повинен працювати на нашій землі… Дискусії тривають і досі…
На жаль, не усі бажаючі мали можливість висловитися за браком часу.
Дуже хочеться, щоб соколівська громада була єдиною, самодостатньою, активною та мала можливість і бажання збиратися для дискусій. Адже, як відомо: « В суперечці народжується істина!».

Інформаційні матеріали із сторінки Соколівської сільської ради соц. мережі Facebook

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top