Школярі Андріївської школи – найкращі в області знавці олімпійського спорту

Школярі Андріївської школи – найкращі в області знавці олімпійського спорту

У Львівській області визначили найкращу спортивну команду серед школярів. Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.
Так, 17 травня у Львові змагалися 29 найкращих шкільних команд області. На стадіоні спортивного комплексу «Динамо» переможці районних (міських) відбіркових етапів спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя» прагнули з’ясувати, хто ж з них гідний звання найкращої команди області.

Програма обласного фіналу передбачала дві складові: спортивну та освітню. Адже, як відомо, справжні атлети, які сповідують олімпійські цінності, мають плекати і тіло, і розум.  Зі спортивного – комбінована естафета та перетягування линви, з освітнього – вікторина «Знавець олімпійського спорту». У кожному виді визначали кращу команду, а за сукупністю балів – абсолютного переможця та призерів «Олімпійського лелеченяти».

Надихали школярів на завзяту і чесну боротьбу відомі львівські спортсмени-олімпійці, заслужені майстри спорту –  срібний призер Олімпійських ігор з боксу, чемпіон світу серед професіоналів  Андрій Котельник та учасниця Олімпійських ігор, призерка чемпіонатів світу зі стрільби з лука Катерина Палеха.

Найсильнішою шкільною командою Львівщини-2019 – переможцем «Олімпійського лелеченяти» стала Червоноградська гімназія. На другому місці – Жидачівський НВК. Третя позиція – у Сокальського Ліцею №1.

Переможці та призери загального заліку:

1 місце: Червоноградська гімназія

2 місце: Жидачівський НВК

3 місце: Сокальський ЗЗСО І-ІІІ ст. Ліцей № 1

Переможці та призери вікторини «Знавець олімпійського спорту»:

1 місце: НВК Андріїївська ЗОШ Буський район

2 місце: Червоноградська гімназія

3 місце: Жидачівський НВК

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top