Школярі Бущини побували у навчальному центрі нацгвардії та у ремонтно-відновлювальному полку в м.Золочів

Школярі Бущини побували у навчальному центрі нацгвардії та у ремонтно-відновлювальному полку в м.Золочів

Днями 23 старшокласників з числа гуртківців центру військово-патріотичного виховання Буського ДБЮТ і старшокласників Задвір’янської ЗОШ І-ІІІ ст. побували в м.Золочів, де відвідали 146 окремий танковий ремонтний відновлювальний полк.

Майбутнім захисникам України розповіли про побут військовослужбовців, показали бойову техніку (БМП-1, БМП-2, Т-64), дали можливість все відчути своїми руками, побувати в серці бойової машини на місці танкіста, зробити фото на пам’ять.
Наступним місцем перебування став Центр Національної Гвардії, який з Буським районом пов’язують давні дружні відносини. Командир частини, полковник Михайло Кулик сам провів екскурсію частиною, розповів про будні нацгвардійців, дав можливість кожному побувати у навчальних класах, на відпрацюванні практичних водінь на тренажері, здійснити давню мрію багатьох – зробити кілька пострілів з пістолета Макарова та автомата Калашникова.
Також молоді бущани ознайомилися з зразками вибухонебезпечних предметів і довідалися, як з ними поводитися, познайомилися з собаками-розвідниками.
В межах відвідин центру діти разом з військовими поклали квіти до пам’ятника загиблим захисникам України та скуштували солдатський обід у нацгвардійській їдальні.
Автобус для поїздки юних бущан у Золочів виділив відділ освіти райдержадміністрації. 
Організував поїздку керівник центру національно-патріотичного виховання, полковник запасу Володимир Луженцов.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top