Школярі з Луганщини прибули у Буський район

Школярі з Луганщини прибули у Буський район

В рамках реалізації проекту “Пізнаймо Україну разом” в село Соколівка Буського району прибули 10 школярів та двоє педагогів НВК “Рудівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Сватівської районної ради Луганської області”.

Впродовж семи днів перебування гості з Луганщини познайомляться з своїми однолітками, які навчаються у місцевому навчальному закладі, спільно з ними братимуть участь у заходах, які проводитимуться у пришкільному таборі, пізнаватимуть побут, історію та звичаї нашого краю, відвідають музей Маркіяна Шашкевича у Підлиссі, Золочівський, Підгорецький та Олеський замки, м.Львів, музей національно-визвольної боротьби у смт Славськ, здійснять сходження на гору Маківка.
24 липня луганчани прибули на Львівський залізничний вокзал, звідки їх супроводжували голова Соколівської сільської ради Мирослава Леськів та директор НВК “Соколівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний заклад імені Володимира Кальби” Михайло Ксьондзик.
В Соколівці гостей зустрічали заступник голови РДА Тетяна Сай, начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, десятки місцевих школярів та їх батьків, в сім’ях яких діти зі сходу проживатимуть впродовж тижня.
Гості, прибувши на бузецьку землю, за українським звичаєм передали керівникам запашні короваї, спечені з пшениці, зібраної на родючих українських землях сходу, а ще солодкі пряники з зображенням мирного неба над пшеничним полем і стиглими соняхами.
Нагадаємо, що реалізація проекту “Пізнаймо Україну разом” має на меті налагодження партнерських стосунків і співпраці між Сходом та Заходом України, руйнування хибних стереотипів, посіяних російською пропагандою, формування в учасників цілісного враження про Україну, як єдину державу.busk-rda.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top