Школярі з с.Тур’є приготували та передали через волонтерів вареники для воїнів АТО

Школярі з с.Тур’є приготували та передали через волонтерів вареники для воїнів АТО

Нещодавно учні НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» Буського району взяли участь у приготуванні вареників для воїнів АТО.
Діти принесли з домівок необхідні продукти для виготовлення страви та заходилися ліпити, варити, пакувати вареники для українських військових, які захищають Українську державу на сході. Кожна дитина, а бажаючих було багато, вклала в цю роботу частинку свого серця.
Окрім вареників, діти виготовили на підтримку наших захисників плакат: «Повертайтесь живими!» і написали побажання воїнам. А далі все передали волонтерам, які повезли гостинці, приготовлені учнями, а також жителями сіл Тур’янської сільської ради, на схід, в зону проведення АТО.
Зараз виготовлений дітьми плакат знаходиться у Волновасі. Воїни військової частини у телефонній розмові з настоятелем місцевого храму отцем Юрієм Колачником подякували дітям і дорослим за дарунки та таку вкрай потрібну моральну підтримку.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top