Шопка із Надбужжя у центрі уваги відвідувачів обласної виставки “Різдвяна Львівщина”

Шопка із Надбужжя у центрі уваги відвідувачів обласної виставки “Різдвяна Львівщина”

29 грудня, у Львівському палаці мистецтв розпочала роботу виставка «Різдвяна Львівщина».Без назви-1

На виставці представлено 25 різдвяних шопок з різних районів та міст Львівщини, які популяризують традиційні, цікаві чи маловідомі звичаї області.

«Цікаво, що є сучасні шопки, виготовлені спеціально для виставки, де поєднано традиційне і новаторське мистецтво з символічними українськими оберегами», – зазначила директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Христина Береговська.

До виготовлення шопок залучили професійних митців, майстрів народного мистецтва, учнів мистецьких шкіл області. Кожен район Львівської області представив на виставці одну шопку. Ще п’ять передали міста області.

При виготовленні застосували найрізноманітніші матеріали: скло, кераміку, лозу, фанеру, солому, кору смереки, камінь з гірського потоку, пінопласт, папір, тканину, дерево, гіпс та інші.

Виставка триватиме упродовж двох тижнів. Після завершення виставки різдвяні шопки повернуть до районів, де їх покажуть у Народних домах.

Від Буського району на виставці представлена Різдвяна шопка, яку виготовила надбужанська  художниця і мисткиня Лілія Андрєєва.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top