Сім’я із Буська взяла участь в обласних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Сім’я із Буська взяла участь в обласних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

24-25 березня у місті Жовква відбулися змагання Львівського обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини.

Буський район представила спортивна сім’я Домбровських із міста Буська: Мама Надія, тато Ігор і талановита донька танцівниця-гімнастка Даринка.

Надбужанці вдало виступили на змагах, незважаючи на те, що не вибороли призових місць, судді і всі присутні із захватом спостерігали за чарівним танцем маленької Даринки.

Також зазначимо, що наші земляки мали й активну групу підтримки, емоційно вболівали за бущан: депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський та завідувач сектору молоді та спорту Буської РДА Дмитро Татарин.

Загалом на змаганнях було заявлено 34 спортивних сім’ї з усієї Львівської області.

Нагадаємо, що змагання спортивних сімей у межах Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» відбуваються у три

етапи:

  • І етап – на місцевому рівні (у містах, районах та ОТГ Львівщини);
  • ІІ етап – змагання серед переможців І етапу на першість Львівської області (фінал Львівського обласного фестивалю);
  • ІІІ етап – всеукраїнський фінал.

Участь у змаганнях від кожної команди беруть 3 сім’ї (3 особи: дитина, мати, батько в кожній сім’ї), з яких одна сім’я виконує всі комплексні естафети, в т.ч. естафети на

воді, друга виконує 5 комплексних естафет лише у спортзалі, а також одна сім’я з дитиною з ураженням опорно-рухового апарату, яка бере участь у трьох адаптованих естафетах. Змагання відбулися на спортивній базі Жовківської ДЮСШ.

Цього року переможцями обласних змаг стала сім’я Городецьких з м. Червоноград: мама – Юлія, тато- Дмитро та син- Олександр. Саме ця спортивна сім’я представлятиме Львівщину  Всеукраїнському фестивалі.

Перше місце серед сімей з дітьми з

інвалідністю на обласному спортивному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» посіла спортивна сім’я з Городоцького району (Сорока Богдана, Михайло та Назар).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top