Сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію, компенсують витрати на комунальні послуги

Сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію, компенсують витрати на комунальні послуги

Родинам, які ще не встигли оформити субсидію, обіцяють повернути витрати навіть у грудні від початку опалювального періоду

Сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні, повідомляє міністерство соціальної політики.

Який вид опалення: централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне, не має значення. Якщо заява про призначення субсидії, надійде, до прикладу, у грудні, державна допомога буде призначена з початку опалювального сезону. Тобто, держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці.

Для отримання державної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг необхідно заповнити лише заяву та декларацію про доходи. Жодних інших документів, йдеться у повідомленні, не потрібно.

Документи на призначення субсидії можна подати трьома способами:

1. Самостійно подати до місцевих управлінь праці та соціальної політики, сільських і селищних рад.
2. Надіслати рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання.
3. Відправити через інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті).

Протягом кількох тижнів з моменту отримання документів соціальна установа має письмово повідомити про рішення з приводу надання допомоги та її розміру.

З липня 2018 року розмір призначеної субсидії можна дізнатися також онлайн – на сайті

Якщо комусь відмовили у призначенні субсидії і людина вважає, що така відмова безпідставна, вона може звернутися на урядову гарячу лінію 15-45.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top