Сім’ї з Буська та Острівчика-Пильного успішно виступили в обласному фіналі фестивалю “Мама, тато і я спортивна сім’я”

Сім’ї з Буська та Острівчика-Пильного успішно виступили в обласному фіналі фестивалю “Мама, тато і я спортивна сім’я”

В суботу, 25 березня, у м. Жовква відбувся обласний фінал фестивалю “Мама, тато і я спортивна сім’я”, участь у якому взяли понад 40 сімей районів та міст обласного значення Львівщини, серед яких 5 сімей – де є діти з інвалідністю з порушенням опорно рухового апарату!
Буський район представили у змагах сім’ї: Росаяні–Стадник з міста Буська та Сурми з с.Острівчика-Пильного. Останні виступили досить вдало, виборовши третє призове місце, за що отримали нагороди.
Організували такий цікавий фестиваль-змаги: управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, обласний центр ФЗН “Спорт для всіх”, Львівський КЗ “Інваспорт”.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top