Сім’ї з Буська та Острівчика-Пильного успішно виступили в обласному фіналі фестивалю “Мама, тато і я спортивна сім’я”

Сім’ї з Буська та Острівчика-Пильного успішно виступили в обласному фіналі фестивалю “Мама, тато і я спортивна сім’я”

В суботу, 25 березня, у м. Жовква відбувся обласний фінал фестивалю “Мама, тато і я спортивна сім’я”, участь у якому взяли понад 40 сімей районів та міст обласного значення Львівщини, серед яких 5 сімей – де є діти з інвалідністю з порушенням опорно рухового апарату!
Буський район представили у змагах сім’ї: Росаяні–Стадник з міста Буська та Сурми з с.Острівчика-Пильного. Останні виступили досить вдало, виборовши третє призове місце, за що отримали нагороди.
Організували такий цікавий фестиваль-змаги: управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, обласний центр ФЗН “Спорт для всіх”, Львівський КЗ “Інваспорт”.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top