Смачні Великодні дарунки підготували працівники галузі культури для захисників України

Смачні Великодні дарунки підготували працівники галузі культури для захисників України, а гуртківці РНД – вітальні листівки 

Третій рік поспіль працівники галузі культури району в переддень Великодніх свят передають паски та інші смаколики для тих, хто захищає Незалежність України. Два попередні роки дарунки передавали через волонтерів у зону проведення АТО, прикордонникам у Великі Мости, курсантам Навчального Центру Національної Гвардії України в Золочеві.


Цьогоріч пишні, пахучі, створені з любов’ю і добром пасочки, відвезуть для захисників України у Львівський військовий госпіталь, де проходять курс реабілітації мужні та безстрашні сини українського народу. Окрім великодніх смаколиків, воїни отримають і листівки-вітання, які виготовили для них під час майстер-класу танцівники Зразкового хореографічного колективу “Енерджі” Красненського НД (кер. І. Сторонянська).

Голова райдержадміністрації Петро Мороз, перебуваючи 13 квітня в РНД м.Буська під час передачі гостинців для військових, позитивно оцінив ініціативність працівників галузі культури, наголосив на важливості проведення таких добрих справ, аби наші захисники разом з усією великою українською родиною відчули радість світлого Христового Воскресіння.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top