Сьогодні 100-літній ювілей відсвяткувала жителька села Кути Катерина Мисак

Сьогодні 100-літній ювілей відсвяткувала жителька села Кути Катерина Мисак

Сьогодні в честь 100-літнього ювілею Катерини Мисак у селі Кути у церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбулось Богослужіння, яке провів настоятель храму отець Степан Мамоход. У храмі зібралось чимало людей, діти, внуки, правнуки, родина ювілярки, друзі, односельчани. Яким же було наше подивування, коли побачили у церкві і саму іменинницю. У свої 100 років вона змогла відбути усю службу Божу, щиро молилась і дякувала Господу за прожиті літа.

Тут же, у храмі, приймала вітання гостей. Привітати довгожительку приїхали голова Буської районної ради Богдан Глова та заступник голови РДА Олег Ільків, вручили пані Катерині квіти та дві ікони, які одразу ж і освятив отець Степан, побажали іменинниці доброго здоров’я та Божої ласки. Зворушена до сліз Катерина Онуфрієвна дякувала за вітання та зичила усім такого ж здоров’я як у неї усім присутнім.

Катерина Мисак прожила нелегке життя, сповнене важкою працею. Виховала двох дочок, четверо онуків, має 5 правнуків і одну праправнучку. Все своє життя прожила у Кутах, працювала у колгоспі. Сільський голова Ігор Карпій, який привітав від імені усієї громади пані Катерину, відзначив, що вона ще навіть у свої 70 років працювала, обробляла ланку буряків у колгоспі. Працелюбність, самопожертва, любов до людей – так описують життя і основні риси характеру своєї мами дочки Марія і Ольга. Рецептом довголіття вважають працю і щиру молитву до Господа.

Зазначимо, що Кути славляться довгожителями , у маленькому селі проживає ще 8 людей, яким уже більше 90 років і 16 людей, яким більше 80-ти років.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top