Сьогодні четвертокласники Буської школи №2 провели цікаву акцію до Дня довкілля

Сьогодні четвертокласники Буської школи №2 провели цікаву акцію до Дня довкілля

У сквері на площі Ринок діти разом із своїм наставником Надією Квасницею облаштовували будиночки для птахів.DSCN7532

Шпаківні виготовили батьки, а встановити їх на дерева допомагали школярам працівники Буського комунального господарства. Тепер на пташок очікують 9 чепурненьких осель.

Більшість цих дітлахів мешкає у прилеглих до скверу будинках, тому малеча із цікавістю спостерігатиме за тим, коли ж птахи оселяться у нових домівках. Школярі пообіцяли опікуватись встановленими шпаківнями та приносити при необхідності птахам їжу.

Класний керівник Надія Квасниця нам розповіла, що її вихованці і взимку не забували піклуватися про пернатих друзів, вони біля своїх домівок на деревах чіпляли годівнички з їжею.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top