Сьогодні День святого пророка Іллі. У Красному віряни УГКЦ відзначають храмовий празник

Віряни церкви Святого Пророка Іллі відзначають 270-річчя свого храму

Побудована в 1750 році з техніки «без єдиного цвяха», церква зберегла свій первісний вигляд до теперішнього часу Підтримували зовнішню красу храму численні реставрації. Найграндіозніша з них відбулася в 1886-1900 роках. Її результатом стало зведення нової дзвіниці біля церкви. Цікаво, що внутрішнє оздоблення святині досить скромне. Безліч ікон і стародавній вівтар створюють неповторну спокійну атмосферу в храмі. Однією з родзинок церкви Святого Іллі є криниця. Мало хто знає достовірну історію його походження. Але більшість подорожніх стверджують, що вода в ньому має цілющі властивості і відмінно втамовує спрагу.

Пам’ятка відноситься до яскравих творів галицької школи. У церкві зберігаються Хрест із мощами Пратулинських мучеників і частичка Глинянського хреста. Також є ікона отця Піо з реліквіями та ікона отця Шарбеля з реліквією.

Настоятелем храму є о.Степан Жукровський

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top