Сьогодні до Буського району приїхала делегація дітей із Луганщини

Сьогодні до Буського району приїхала делегація дітей із Луганщини

26 березня делегація із 15-ти школярів та двох виховників завітала на тиждень у гості  до Буського району. На залізничній станції гостей зустріли районні посадовці та журналісти: голова Буської районної ради Богдан Глова, керівник районного відділу освіти Богдан Глуховецький, начальник залізничної станції Красне Олександр Дідух, журналісти Буського Радіо та районного часопису “Воля Народу”.

Дітей та їх виховників очікує цілий тиждень екскурсій, подорожей та нових вражень… Екскурсії та ознайомлення з містом Буськом, Львовом, подорож “Золотою підковою Львівщини”, мандрівки на природу та багато іншого. Інтерв’ю та світлини з відпочинку школярів на Галицькій землі – у наступних публікація Буського Радіо.

Випадково на залізничному пероні ми зустріли ще двох гостей нашого району – інваспортовців, які приїхали на тренувальний збір  паралімпійської збірної України з настільного тенісу, що традиційно проходитиме у стінах Буського спорткомплексу. Олександр Єзик із м.Ізюма та Олександр Репецький із м.Слов’янська вже другий рік поспіль приїжджають до Буська на двотижневий тренувальний збір нашої паралімпійської збірної команди…

Світлини із тренування та інтерв’ю з Віктором та Олександром Дідухами, які організували такі тренування саме в Буському районі, читайте у наступних публікаціях Буського радіо.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top