Сьогодні на черговій сесії Буської районної ради депутати заслухали звіти керівників основних бюджетних галузей району

Чергова сесія Буської районної ради, порядок денний якої в основному складався із звітів керівників бюджетних установ, виявилася  плідною та цікавоюdscn9691

Сьогодні 8 грудня, відбулося чергове засідання сесії Буської районної ради. Під час традиційної «розминки» депутат райради Богдан Гринишин проінформував депутатський корпус про цікавий соціальний проект, створений групою мотивованих людей, які живуть ідеєю надати якісне навчання у сфері новітніх технологій та допомогти у соціальній реабілітації дітям-сиротам та дітям з неблагополучних сімей. Пролунала пропозиція залучити до такого проекту дітей і з нашого району. Також запропоновано через місцеві dscn9693ЗМІ керівництву управління соціального захисту населення РДА детально роз’яснити інформацію, яка надходить у платіжках людям, які отримують субсидії на послуги ЖКГ: чи необхідно сплачувати обов’язковий платіж, про розмір субсидії, переплат, тощо.

Депутат Василь Кашуба проінформував своїх колег про скарги громадян району на неналежну якість газу, який постачається у домівки краян та факти продажуdscn9701 не якісного пального для автомобілів. Голова районної ради Богдан Глова виступив із пропозицією  напрацювати на наступну сесію питання перевірки якості газу, який постачається споживачам, а ще електроенергії та пального на заправних станціях.
dscn9702Також у «розминці» депутати надали слово представнику Буського центру надання вторинної правової допомоги Івану Закалі, який розповів про послуги, які надає центр, подякував керівництву Буської РДА та Буської районної ради за тісну співпрацю.

У розминці фракція Радикальної партії районної ради звернулася до депутатів з пропозицією прийняти звернення до Верховної Ради щодо недопущення зняття мораторію на експорт лісу-кругляку цінних і рідкісних порід дерев з території України.
dscn9704Як зазначив з трибуни голова фракції радикальної партії Олега Ляшка Володимир Пристач, це не політичне, а економічне, фінансово прораховане звернення. Депутати підтримали звернення одноголосно.
Надалі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Після голосування за внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2016 рік, депутатський корпус заслухав звіт голови Буської районної ради Богдана Глови.

dscn9710

 

 

 

 

 

 

 

Обговорення звіту голови Буської районної ради та звітів керівника районного відділу освіти Богдана Глуховецького, головного лікаря Буської ЦРЛ Євгена Романюка та керівників районних ЗМІ читайте у наших наступних публікаціях.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top