Сьогодні Народний депутат України Михайло Бондар провів прийом громадян у місті Буську

Сьогодні Народний депутат України Михайло Бондар провів прийом громадян у місті Буську

Сьогодні, 25 вернесня, із робочим візитом у Буському районі побував Народний депутат від нашого округу Михайло Бондар. Зазначимо, що такі робочі зустрічі із громадами нашого району Михайло Бондар проводить регулярно. Депутат традиційно відвідав об’єкти соціальної інфраструктури,  на ремонт чи реконструкцію яких виділені кошти із державного бюджету за його сприяння, а також ті об’єкти, на які планує залучити державні кошти. 25 вересня Народний депутат провів особистий прийом громадян у місті Буську та поспілкувався із керівниками району.

 Голова Буської райради Богдан Глова на зустрічі з Народним депутатом Верховної Ради України Михайлом Бондаром висвітлив ряд проблемних питань, які потрібно підняти на рівні Верховної Ради України та Кабміну, зокрема загострив питання викидання з державного бюджету значних видатків і покладання їх на районні бюджети уже в цьому бюджетному році, коли усі місцеві бюджети уже прийняті. Зокрема це вилучення з держбюджету фінансування інсуліну для діабетиків і з 1 липня перекладання цих видатків на районні бюджети та ОТГ. Та за словами Богдана Глови це не останній «сюрприз». Під час реформування медицини було обіцяно, що первинна ланка медицини, поки триває перетворення медичних закладів у некомерційні комунальні підприємства, буде фінансуватись за рахунок державної субвенцію до кінця 2018 року, поки люди підписують декларації з сімейними лікарями. Проте, як стало щойно відомо, уже з першого жовтня держава цієї субвенції на первинну меддопомогу не платитиме, а фінансуватиметься вона лише за рахунок коштів згідно підписаних декларацій. Це черговий раз влада на всеукраїнському рівні підставила органи місцевого самоврядування.
  Окрім цього голова райради підняв проблему участі у тендерах нечесних виконавців робіт, які спочатку навмисно занижують ціни щоб перемогти, а пізніше компенсовують собі це неякісними роботами, дотягуючи їх до кінця року і знаючи, що розпорядники коштів під кінець року мусять підписувати акти виконаних робіт і проводити касові видатки, інакше кошти повернуться в держбюджет. І ця проблема набула просто велетенських масштабів у межах всієї України.
  Звернув увагу Богдан Глова і на процедуру видачі дозволу на проїзд великогабаритної сільськогосподарської техніки. Щоб перегнати комбайни з поля на поле по автомобільній дорозі, потрібно узгодити це з Службою автомобільних доріг і після цього відповідний підрозділ Нацполіції видає дозвіл через ЦНАПи. Проходить більше десяти днів, а це забагато, бо міняється погода і проїзд вже не актуальний, а поліція штрафує механізаторів. Це серйозне перешкоджання роботі сільськогосподарських підприємств.
  Піднято було і багато інших питань. Народний депутат усе записав і пообіцяв ставити ці питання перед органами влади на Всеукраїнському рівні.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top