Сьогодні перших п’ятеро юнаків з нашого району поповнили лави Збройних Сил України

Цьогорічного весняного призову перших п’ятеро юнаків з Буського району поповнили лави Збройних Сил України

Сьогодні, 11 квітня, перші п’ять новобранців весняного призову з Буського району  відбули на збірний пункт у м.Львів, звідки їх буде направлено для проходження строкової служби у військові частини Збройних Сил України.
Вранці біля районного військового комісаріату зібралося чимало людей: керівництво РДА, працівники військкомату, батьки, представники громади, щоб врочисто провести юнаків до війська. Цього прохолодного весняного дня п’ятеро юнаків: Василь Моргун, Олег Козачок, Ярослав Дончак, Михайло Маланюк, Руслан Козачок поновлять лави Збройних Сил України.
З напутніми словами до новобранців звернулися голова райдержадміністрації Петро Мороз, в.о. військового комісара Буського РВК Віталій Крук, мати призовника Леся Маланюк.

«Ви маєте за честь представляти Бущину у лавах Збройних Сил України, з честю виконати свій військовий та громадянський обов’язок перед Українською державою. Вірю, що протягом періоду служби кожен з вас опанує військову спеціальність, навчиться володіти зброєю та технікою, адже військові мають бути навченими й ефективно використовувати теоретичні та практичні знання у разі необхідності для захисту держави. Пам’ятайте! За вами – Україна, за вами – рідні та близькі, за вами – Буська земля. Тут Вас завжди чекають», – зазначив Петро Мороз і вручив кожному юнакові книжку «Буська земля», аби ті повсякчас пам’ятали про отчий дім, щасливо повернулися після завершення строку служби додому.
Надалі для майбутніх військових та їх батьків пісню «Ніби вчора, рідна мамо…» та авторський вірш «Моя Україна» виконала методист РНД Світлана Баб’як, а учениця ДМШ м.Буська Тетянка Турчиняк заспівала пісню «Україна».

 

Під час заходу батьки новобранців та представники громади тримали в руках великий великодній рушник, який виготовили майстрині з усіх куточків Бущини, віддзеркаливши у ньому різнобарвні узори своїх населених пунктів. Приємні спогади про батьківську домівку з яскравими, барвистими рушниками зігріватимуть серця юнаків у щоденному армійському житті, а материнська молитва оберігатиме від лиха.
Вела захід методист районного народного дому Любов Огороднік.

busk-rda.gov.ua

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top