Сьогодні перший юнак із Буського району поповнив лави Збройних Сил України весняного призову 2018

Сьогодні перший юнак із Буського району поповнив лави Збройних Сил України  весняного призову 2018

З початку квітня в Україні стартувала весняна призовна кампанія 2018. Відповідно до Указу Президента України призов проводиться з 1 квітня по 31 травня.

Сьогодні, 11 квітня, у приміщенні Буського районного військового комісаріату відбулися урочисті проводи на строкову службу першого призовника цьогорічного весняного призову. Юний, вмотивований житель села Кізлів, ймовірно, нестиме службу у Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.

20-річний Назар з багатодітної родини, де дітей виховує після смерті матері батько. Тому й проводжати сина та брата до війська прийшли усією дружною сім’єю, а ще дівчина хлопця та його друзі.

Із цією почесною місією юнака врочисто привітали заступник голови Буської РДА Тетяна Сай, заступник військового комісара району, начальник мобілізаційного відділення Віталій Крук.

“За тобою – Україна, за тобою – рідні та близькі, за тобою – Буська земля. Тут тебе завжди чекають. Бажаємо повсякчас пам’ятати про рідний дім, щасливо повернутися після завершення строку служби додому» – зазначили у своїх виступах посадовці.

Спільна світлина на добру згадку

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top