Сьогодні пройде Година Землі: по всій планеті вимикатимуть світло

Сьогодні пройде Година Землі: по всій планеті вимикатимуть світло

24 березня 2018 року о 20:30 пройде акція – Година Землі. Це міжнародна кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF. Люди по всій планеті на одну годину символічно вимикають світло та електроприлади, – УНІАН.

У світі акція відбудеться 12-ий раз поспіль, для українців вона буде десятою. Минулого року до Години Землі приєдналися понад 7 000 міст у 187 країнах світу. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок. Цього року вже 33 міста України висловили підтримку Години Землі.

Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв’язок з Землею”). На думку екологів, люди почали втрачати зв’язок з планетою, який потрібно відновити. Долучіться сьогодні о 20:30 до Години Землі. Вимкніть світло та електроприлади на 60 хвилин.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top