Сьогодні шістьох бущан врочисто відпровадили на строкову службу до ЗСУ

Сьогодні шістьох бущан врочисто відпровадили на строкову службу до ЗСУ

Сьогодні, 23 квітня, у актовій залі Буського районного військового комісаріату урочисто відпровадили шістьох юнаків, які цього весняного  призову пройдуть строкову військову службу  у Збройних силах України. Павлішак Сергій з Красного, Сумик Богдан з Олеська, Лакотій Олег з Буська, Лущанець Михайло та Репа Віталій з Ожидова, Стефанюк Василь з Ріпнова – нестимуть півторарічну службу в Збройних Силах України.

На урочистості були присутні представники районної влади перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови районної ради Роман Фурда, військовий комісар Буського району Ігор Томачук, батьки, родичі та друзі призовників.

Військовий комісар Буського району Ігор Томачук повідомив, що весняний призов військовозобов’язаних триватиме до кінця червня. Під призов підпадають ті, кому до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-літнього віку й не мають права на звільнення чи відстрочку від строкової служби.

Представники влади району побажали майбутнім військовикам мудрості, виваженості, успішного навчання та виконання свого обов”язку, а також виразили слова подяки батькам за виховання свідомих, мужніх і патріотичних синів.

Представники галузі культури району підготували для призовників урочистий захід, місцева мисткиня Лілія Андрєєва власноруч виготовила унікальні Великодні листівки, а бібліотекарі розгорнули багатометровий вишитий рушничок.

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top