Сьогодні стартує масштабний конкурс до Дня Незалежності України

 З нагоди 26 річниці Незалежності України Львівська обласна державна адміністрація подарує 26 вишиванок найактивнішим користувачам мережі Фейсбук

Сьогодні стартує масштабний конкурс до Дня Незалежності України. 

Умови конкурсу прості: зробити фото з українським прапором, опублікувати його на сторінці у ФБ із хештегом #UA26, поставити лайк на Фейсбук-сторінці Львівської ОДА та скопіювати умови конкурсу під своєю світлиною.

Автори 26 найкращих фото, які наберуть найбільше лайків, отримають у подарунок по вишиванці від партнера – ТМ “Фолк мода”.

Конкурс триває до 20 серпня. Організатори визначать переможців напередодні Дня Незалежності.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top