Сьогодні – свято першоверховних апостолів Петра і Павла

Сьогодні – свято першоверховних апостолів Петра і Павла

Сьогодні, 12 липня, завершився один із двох літніх постів – Петрівка. У цей день християни вшановують найвідоміших проповідників і учнів Ісуса Христа –першоверховних апостолів Петра і Павла.

Шляхи до Господа у відданих Йому учнів були різними. Святий апостол Павло спочатку був фарисеєм на ім’я Савл, він був високоосвіченим та походив із заможної юдейської родини та мав римське громадянство. Він жорстоко переслідував християн. Вони, рятуючись від переслідувань, втікали в інші краї, залишаючи свої помешкання. Якось йому з’явився Господь Ісус Христос і сказав, що він іде не тим шляхом. Після цього апостол Павло увірував, покаявся і став проповідником Євангелія.

Апостол Петро був звичайним рибалкою, мав просту вдачу, не боявся роботи – годував родину та старих батьків. Серед усіх інших апостолів Петро відзначався ревністю у служінні та навчанні Слова Божого. Він перший визнав Ісуса Христа істинним Сином Божим, за що був удостоєний імені «Петро», що означає «камінь».

Апостоли Петро і Павло як мученики загинули у Римі в один день з різницею в рік. Вони були різними в житті, проте єдиними у Христі. Їхнє життя може бути прикладом того, що, якою б не була людина, якщо вона шукатиме Господа, духовної досконалості, то отримає розуміння істини та стане на правильний шлях, який веде до Бога та вічного й блаженного життя.

«Їхні історії – це приклад того, що в людини є шанс на спасіння, навіть якщо вона зараз ще не з Богом чи відійшла від Церкви. Головне – відчути поклик Божий та відгукнутися на нього. Ісус Христос простив і фарисея Савла, і апостола Петра, який тричі відрікався від Нього», − нагадує пресслужба ПЦУ.

zik.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top